ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4961720
nr 496 1720
Rund [skada; spricka; repa; nagg eller slitage], diameter: 56
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 november 2007
kl 16:41:28
350 kr
450 kr
550 kr
650 kr